KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16045133
nr 1604 5133
Blandteknik
2 st, Signerade, Japan, Inköpta i Tokyo 1964, Drakar, blandteknik, yttermått inklusive ram: 39x65 - 80x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:29:19
100 kr
150 kr
200 kr